ul. Nowa 6/12, 90-031 Łódź

Trenerka personalna

Julia Sieroszewska

Certyfikowana trenerka personalna

Uzyskała międzynarodowe dyplomy REPS honorowane na całym świecie w zakresie treningu personalnego. Specjalizuje się w treningu dedykowanym kobietom w ciąży i po porodzie. Dodatkowo posługuje się językiem angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim- zaprasza do współpracy również obcokrajowców.
Początkiem współpracy jest darmowa konsultacja określająca cele i przebieg treningów.

Oferta:

Możliwy trening w parze, z przyjaciółkami lub dzieckiem!

Rola trenerki personalnej

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo dwóch osób (mamy i dziecka) namawiamy pacjentki do konsultacji z wykwalifikowaną trenerką personalną, która dobierze ćwiczenia indywidualnie do potrzeb i stanu zdrowia organizmu. Dołoży ona wszelkich starań, aby trening w ciąży i po porodzie był bezpieczny, a ćwiczenia wykonywane były poprawnie.

Specjalistka zapewni komfort psychiczny oraz fizyczny pacjentce w postaci treningów personalnych 1:1.

Aktywność fizyczna ciężarnych

Poprawia kondycję oraz wydolność i sprawność fizyczną pacjentki, co wpływa na lepsze przygotowanie kobiety do wysiłku podczas porodu.

Aktywność fizyczna kobiet w ciąży wpływa na utrzymanie siły i wzmocnienie mięśni stabilizujących kręgosłup, zmniejszając dolegliwość bólową pleców. Pomaga również świadomie regulować siłę mięśni dna miednicy. Odpowiednie ćwiczenia w ciąży poprawiają przemianę materii, przez co dodatkowo minimalizują ryzyko wystąpienia otyłości, cukrzycy ciążowej. A co najważniejsze znacznie poprawiają samopoczucie.

Trening w ciąży przyczynia się do ulepszenia funkcjonowania układu krążenia, oddechowego, a także pokarmowego.

Aktywność fizyczna Kobiet po porodzie

Ćwiczenia kobiet po porodzie wpływają korzystnie zarówno na zdrowie fizyczne jak i równowagę psychiczną. Trening to moment, w którym świeżo upieczone mamy mogą znaleźć chwilę wyłącznie dla siebie, czas ten jest wyjątkowo ważnym aspektem biorąc pod uwagę natłok obowiązków spadających na młodą mamę. Jest to niezaprzeczalnie wartość dodana dla ciała i umysłu.

Aktywność fizyczna na tym etapie jest szczególnie ważna w kontekście powrotu „do formy” po okresie ciąży i połogu.