ul. Nowa 6/12, 90-031 Łódź

Laser

Fotona

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu w zakresie nieinwazyjnych zabiegów ginekologii i ginekologii estetycznej, zapraszamy na zabiegi laserem Fotona, który umożliwia przeprowadzenie skutecznych i bezpiecznych procedur ginekologicznych. Laser Fotona to najbardziej rewolucyjne osiągnięcie techniki laserowej. Umożliwia przeprowadzenie szerokiego spektrum bezpiecznych i skutecznych zabiegów.

Dlaczego laser Fotona?

Urządzenia FOTONA to przede wszystkim najpotężniejsza kombinacja laserów Er: YAG i Nd: YAG.

Laser z technologią VSP działa na skórę dokładniej niż inne technologie laserowe. Energia Er:YAG jest wysoce pochłaniana w wodzie, dzięki czemu może działać na skórę z wysoką precyzją i niewielkim uszkodzeniem cieplnym, co pozwala zmniejszyć reakcje pozabiegowe. Dzięki zdolności do głębokiej penetracji do skóry można łatwo osiągnąć efekty termiczne bez uszkadzania powierzchni skóry. Od delikatnego resurfacingu skóry do efektywnych zabiegów odmładzających.

Zalety lasera Fotona:

CAŁA KLINIKA W JEDNYM URZĄDZENIU!

Za pomocą lasera Fotona możliwe jest przeprowadzenie wielu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, w szybki, nieinwazyjny sposób.

Zabiegi Fotona Intima

Zabieg obkurczania pochwy (poprawa elastyczności pochwy)

To nowoczesna, niewymagająca operacji metoda, która polega na pobudzaniu produkcji kolagenu w błonie śluzowej oraz w powięzi wewnątrzmiednicznej. W efekcie dochodzi do zwiększenia napięcia tkanek poddanych zabiegowi, zmniejszenia kąta nachylenia i przywrócenia normalnej funkcjonalności cewki moczowej. Poprzez obkurczenie ścianek pochwy kobiecie zostaje przywrócony komfort, odzyskuje ona radość ze współżycia oraz może mieć intensywniejsze doznania podczas seksu. Efekt jest długotrwały, odczuwalny już po jednym zabiegu, a regularne ćwiczenia mięśni Kegla podtrzymują go na dłużej. Nie jest wymagane żadne specjalne przygotowanie przed zabiegiem, jak również nie ma nadzwyczajnych wymogów pozabiegowych.

Dla kogo?

Zabieg wspomagający leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu (I stopnia)

Jest bezinwazyjny i nie wymaga znieczulenia, nie niesie też ryzyka wystąpienia powikłań, częstych w przypadku operacji. Polega na fototermicznym, nieablacyjnym napięciu i obkurczeniu pęcherza moczowego przy użyciu lasera Fotona. Jest świetnym uzupełnieniem fizjoterapii uroginekologicznej. Efekt utrzymuje się najdłużej u młodych kobiet, ale ryzyko ponownego nadmiernego rozciągnięcia tkanek wraca przy kolejnym porodzie (warto temu zapobiegać regularnie trenując mięśnie Kegla). Efekty są długotrwałe, a zabieg jest skuteczny w 90% lekkiego i 75% średniego nietrzymania moczu.

Przeciwwskazania do zabiegu ginekologicznego z użyciem lasera FOTONA: