ul. Nowa 6/12, 90-031 Łódź

LISTA STU 2022: MEDYCYNA

Prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski po raz kolejny znalazł się na liście najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie 2022. Serdecznie gratulujemy!

Diagnostyka w położnictwie i ginekologii

Pod koniec marca w Katowicach odbyło się Sympozjum „Diagnostyka w
położnictwie i ginekologii”, którego jednym z organizatorów był
Prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski.

Wykład podczas Międzynarodowej konferencji dotyczącej preeklampsj

W marcu 2022 Prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski prowadził wykład podczas wirtualnej Międzynarodowej konferencji dotyczącej preeklampsji:
„Views on preeclampsia screening strategies in Eastern Europe and future
perspectives for better management”.

LISTA STU 2021: MEDYCYNA

Drodzy Pacjenci! Mamy świetną wiadomość!

Prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski dołączył do Listy Stu najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie roku 2021! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

1st Central Eastern Europe Iron Academy w Krakowie

Prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski wygłosił wykłady na Central Eastern Europe Iron Academy w Krakowie. Gratulujemy!

Kongres PTGiP!

 

 

Prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski wygłosił wykłady m.in. na temat rekomendacji badań prenatalnych, stosowania suplementacji żelaza u kobiet ciężarnych, nowoczesnej antykoncepcji jednoskładnikowej czy wolnego DNA płodu. Jest się czym chwalić! Prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski został wybrany Prezesem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Swój urząd obejmie od stycznia 2022 roku. Gratulujemy!

XXIX Zjazdu PTHiT „Highlights 2021”

W obliczu trwającej pandemii COVID-19 i aktualnych uregulowań prawnych, Zarząd Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów (PTHiT) musiał podjąć niezmiernie trudną decyzję o zmianie formuły XXIX Zjazdu PTHiT, planowanego na 2-4 września 2021 r. w Bydgoszczy.

W chwili obecnej nie ma możliwości przeprowadzenia Zjazdu w typowej stacjonarnej formule. Jednak włożony trud w przygotowanie doniesień zjazdowych, prac do Acta Haematologica Polonica oraz wieloletnia tradycja i prestiż PTHiT powoduje, że Zarząd PTHiT podjął decyzję o organizacji:

1) XXIX Zjazdu PTHiT „Highlights 2021” w skróconej postaci wirtualnej.

2) XXX Zjazdu PTHiT w formule stacjonarnej w dniach 8-10 września 2022 r. w Bydgoszczy, w oparciu o program planowany na rok 2021.

XXVIII Zjazd PTHiT 2019 r.

W dniach 12-14 września 2019 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbył się XXVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów. Zjazdy PTHiT odbywają się co dwa lata i są najważniejszymi wydarzeniami naukowymi i edukacyjnymi naszego Towarzystwa.