ul. Nowa 6/12, 90-031 Łódź

Kongres PTGiP!

 

 

Prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski wygłosił wykłady m.in. na temat rekomendacji badań prenatalnych, stosowania suplementacji żelaza u kobiet ciężarnych, nowoczesnej antykoncepcji jednoskładnikowej czy wolnego DNA płodu. Jest się czym chwalić! Prof. dr hab. n. med. Piotr Sieroszewski został wybrany Prezesem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Swój urząd obejmie od stycznia 2022 roku. Gratulujemy!

XXIX Zjazdu PTHiT „Highlights 2021”

W obliczu trwającej pandemii COVID-19 i aktualnych uregulowań prawnych, Zarząd Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów (PTHiT) musiał podjąć niezmiernie trudną decyzję o zmianie formuły XXIX Zjazdu PTHiT, planowanego na 2-4 września 2021 r. w Bydgoszczy.

W chwili obecnej nie ma możliwości przeprowadzenia Zjazdu w typowej stacjonarnej formule. Jednak włożony trud w przygotowanie doniesień zjazdowych, prac do Acta Haematologica Polonica oraz wieloletnia tradycja i prestiż PTHiT powoduje, że Zarząd PTHiT podjął decyzję o organizacji:

1) XXIX Zjazdu PTHiT „Highlights 2021” w skróconej postaci wirtualnej.

2) XXX Zjazdu PTHiT w formule stacjonarnej w dniach 8-10 września 2022 r. w Bydgoszczy, w oparciu o program planowany na rok 2021.

XXVIII Zjazd PTHiT 2019 r.

W dniach 12-14 września 2019 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi odbył się XXVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów. Zjazdy PTHiT odbywają się co dwa lata i są najważniejszymi wydarzeniami naukowymi i edukacyjnymi naszego Towarzystwa.